Directi Yöneticilerinden Divyank Turakhia İle Röportaj

Birkaç ay önce görmüştüm bu röportajı. Dünyaca ünlü Bloomberg ekonomi kanalının Directi yöneticisi ve aynı zamanda kurucularından  Divyank Turakhia ile yaptığı bu röportaj faydalı bilgiler içeriyor. İngilizce olduğu için anlaşılması biraz zor olabilir. Divyank Turakhia hakkında bilgi için  http://directi.com/about/management adresine bakabilirsiniz.

Directi hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse; 1998'de Bhavian Turakhia tarafından 18 yaşındayken kurulmuş. Şuan 550+ çalışanı olan şirketin Hindistan merkezli olmak üzere 4 ülkede ofisi bulunuyor. Resellerclub gibi bir çok domaincinin bildiği 25+ girişimleri bulunmakta. 1 milyondan fazla müşterisi olan şirketin değeri 300 milyon doların üzerinde. Şirketin gelişimini http://directi.com/about/milestones/ adresinden takip edebilirsiniz.

Directi'nin reklamını yapıyorum gibi gelebilir ama benim dikkatimi çekmek istediğim, 18 yaşındaki bir gencin kurduğu şirketin bugün geldiği konum. Girişimci arkadaşlara, hedeflerimizi yüksek tutmak adına güzel bir örnek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.