Çizgi Tagem Visual Studio 2010 Eğitimi

Çizgi Tagem kaynakları 2. ve 3. sınıftaki elektornik ile ilgili derslerde çok faydalı olmuştu. Bugün Visual Studio eğitimi için güzel bir video seti oluşturduklarını gördüm. Biraz inceledim ve oldukça faydalı olduğunu söyleyebilirim. Ücretsiz olması da bir öğrenci olarak beni mest etti :) Bir çoğumuz Visual Studio'dan gerçek anlamda faydalanamıyoruz. Daha IDE'yi tanımadan dili öğrenmeye başladığımız için sonra tekrar geri dönüp IDE öğrenmek gereksiz gibi geliyor. Gereksiz gelse de dersleri izlemenizi tavsiye ederim. Bilmediğiniz şeyler muhakkak vardır, ve bunlar performasınızı artıracak şeylerdir ;)

Kaynak linki: http://www.cizgi-tagem.org/e-kampus/education.aspx?key=vs2010

 

Not: Kaynakları görmek için üye olmanız gerekiyor

4 thoughts on “Çizgi Tagem Visual Studio 2010 Eğitimi

  1. Ali Rıza GÜNDÜZ Reply

    Ya ben Chip in bu ayını aldım da verdiğiniz eğitim programı tanıtıyor nasıl program yazacağımızı, dilleri, döngüleri falan anlatmıyor pek işime yaramadı onu okulda da öğrendim zaten yeri geldikçe de öğretiyor hoca.Ben videolara bakmadan önce switch-case , if-else yi falan anlatıyorsunuz sandım üzgünüm işime yaramaz ama yine elinize sağlık
    RİCA ETSEM C#’ta switch-case , if-else gibi kodları anlatan bir sette yapsanız

    • Yakup Buğra Post authorReply

      Birincisi, eğitim bana ait değil o yüzden “elinize sağlık”ı kabul etmiyorum :) http://www.acikakedemi.com microsoft’un yeni eğitim portalı. Burada sıfırdan programlama öğrenebilirsiniz. Bir göz atmanızı tavsiye ederim, aradığınız şey bu bence.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.